Microbait
PL ENG FR GER IT RUS SK HUN LITH
FIRMA MICROBAIT
Firma Microbait powstała w 2010 roku. Jest owocem wieloletniego procesu amatorskiego tworzenia przynęt. Naszym celem jest nie tylko profesjonalna produkcja, ale również chęć podzielenia sie naszymi osiągnięciami ze wszystkimi pasjonatami wędkarstwa. Jedną z najważniejszych zasad działania naszej firmy jest współpraca i otwartość.
O NAS
Od wielu lat naszą pasją jest wędkarstwo, także ono stało się siłą napedową do stworzenia pierwszych przynęt. Kilka lat amatorskiej praktyki teraz owocuje solidnie wykonanymi przynętami. Jednym z założeń naszej firmy jest dbałość o naturę, oraz wędkarstwo w/g zasad "No Kill". Cieszymy się z naszej pasji, ale także chcemy by natura, która nas otacza zawsze była czysta oraz miała bogate zasoby. Dlatego zachęcamy i apelujemy o wspólną troskę o czystość otaczającej nas natury.
wędka
NASZE PRZYNĘTY. WCZORAJ I DZIŚ
Pierwsze wykonane przez nas przynęty mają już 10 lat, są dla nas bezcennymi elementami historii jak i tradycji. Nasze modele wzorujemy na naturalnie występujących owadach jak i gatunkach ryb. Zależy nam na jak najlepszym zachowaniu wielkości, wyglądu jak i kolorystyki. Nasze przynęty charakteryzują się przede wszystkim wykonaniem. Jest to rękodzieło. Bazujemy na naturalnych materiałach, generalnie stosujemy drewno lipowe, oraz inne o podobnych właściwościach. Do wykończenia przynęt stosujemy tylko najlepsze materiały, kotwice powszechnie uznanej firmy VMC, druty nierdzewne oraz nowatorsko wykonane stery, niespotykane u innych producentów. Każda przynęta przekazywana w dłonie Klienta jest indywidualnie przetestowana jak i sprawdzona pod kątem jakości wykonania. Cieszy nas, że praca jaką wkładamy w stworzenie przynęty przyciąga nie tylko oko Klientów, ale i owocuje sukcesami podczas wypraw nad wodę..